TJ Přestanov

tjprestanov.sklub.cz

Týmy Valtířova, Povrlů a Sebuzína zůstávají stoprocentní

Ještě tři týmy drží v novém ročníku Okresního přeboru stoprocentní bilanci. Fotbalisté Valtířova, Povrlů a Sebuzína dokázali zvítězit i ve třetím kole a srovnali se za sebou v tabulce. Valtířov se Sebuzínem se ale na výhry pořádně nadřely a zvítězily nejtěsnějším možným rozdílem.

Na opačném pólu tabulky zůstává dvojice celků bez bodového zisku, poslední Malé Březno prohrálo v Povrlech a předposlední Malečov padl právě se zmiňovaným Valtířovem. Malečov už je jediným týmem v soutěži, který v novém ročníku nedokázal vstřelit ani jeden gól. Od této dvojice se částečně odpoutalo Velké Chvojno, které doma porazili Tisou po penaltách.

2. třída – 3. kolo:

Malečov – Valtířov 0:1 (0:1). Branka: Tuzar. Rozhodčí: Košťál. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Hostující hráči měli v utkání více ze hry a byli i šťastnější v koncovce. Rozhodla trefa Tuzara.

Velké Chvojno – Tisá 3:2 po PK (2:0). Branky: Šimák, J. Černý ml., rozh. PK Trojan – Pešata, Hanzl. Rozhodčí: Dirda. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Vyrovnané utkání musel rozhodnout až penaltový rozstřel.

Svádov – SKP Sever 4:0 (3:0). Branky: Janouš 3, Blaško z PK. Rozhodčí: Sýs. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Domácí rozhodli o své výhře už v prvním poločase, přestože řadu dalších příležitostí neproměnili. Po přestávce už se zápas jen dohrával.

Povrly – Malé Březno 3:1 (2:0). Branky: Buchar 2, Steklý – Pekař ml. Rozhodčí: Prokůpek. ŽK: 2:0. Diváci: 40. Zasloužená výhra Povrlů. V první půli byli domácí lepším týmem, po pauze už se hra vyrovnala.

Chlumec B – Skorotice 3:1 (1:0). Branky: Weber, Michal Drábek, Komárek – Votrubec. Rozhodčí: Stupka. ŽK: 2:3. ČK: 1:0 (Elko). Diváci: 60. Domácí šli už ve 4. minutě do vedení, ale Skorotice dokázaly krátce po pauze vyrovnat. Chlumec však i v deseti dvěma góly rozhodl o své první výhře.

Mojžíř B – Chabařovice 3:1 (2:1). Branky: Učeň, Vondráček, vlastní – Kytka. Rozhodčí: Rába. ŽK: 1:0. Diváci: 170. Kvalitní zápas, ve kterém měli hosté mírnou převahu. Do vedení 2:0 šli ale domácí. Kytka sice brzy snížil, ale po přestávce rozhodl vlastní gól Chrudimského.

Přestanov B – Sebuzín 0:1 (0:0). Branka: Lenc. Rozhodčí: Prekop. ŽK: 4:2. Diváci: 50. Vyrovnané utkání, hosté vyhráli šťastným gólem.

Pořadí: 1. Valtířov 9, 2. Povrly 9, 3. Sebuzín 9, 4. Svádov 6, 5. Chabařovice 6, 6. SKP Sever 5, 7. Tisá 4, 8. Mojžíř B 4, 9. Skorotice 3, 10. Přestanov B 3, 11. Chlumec B 3, 12. V. Chvojno 2, 13. Malečov 0, 14. M. Březno 0.

Nejlepší střelci: 6 – Prokeš (Svádov), 4 – Hanzl (Tisá), 3 – Berjak, M. Dvořák (oba Valtířov), Janouš (Svádov), Buchar (Povrly), Vondráček (Mojžíř B).

3. TŘÍDA:

Diváci, kteří o víkendu zavítali na zápasy nejnižší fotbalové soutěže Ústecka, rozhodně nemohli litovat. V pěti duelech padlo celkem 48 gólů a ve Svádově navíc byly k vidění i penalty! Drtivé výhry si na konto připsali hráči Dubic a Velkého Března B.

3. třída – 3. kolo:

Telnice – Chabařovice B 3:6 (2:2). Branky: Pajkrt 2, Jan Veselý – Čisár 5, Korunka. Rozhodčí: Řízek. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Vyrovnaný duel, ve kterém domácí neustále dotahovali. Třikrát se jim povedlo vyrovnat, ale na čtvrtý zásah ze 70. minuty už odpověď nenašli.

Vaňov – Dubice 1:9 (0:2). Branky: Adamec – Pešek 3, Jeníček 2, P. Zrůst, Filař, Urban, vlastní. Rozhodčí: Elmerich. ŽK: 2:2. Diváci: 40. První poločas byl ještě vyrovnaný, ve druhém ale domácí totálně odpadli a utrpěli výprask.

Svádov B – Trmice B 4:5 po PK (1:2). Branky: Povejšil 2, Blaško z PK, Košvica – Cibrik 2, D. Vávra 2, rozh. PK Kardos. Rozhodčí: Provazník. ŽK: 2:2. Diváci: 30. V první půli byli lepší hosté, po přestávce domácí a tak došlo na penaltový rozstřel.

Brná B – Petrovice B 5:6 (3:2). Branky: Jelínek, Janovič, Prousek, Ren, Tomáš – L. Kremr 3, M. Kremr, Novák, Fojt. Rozhodčí: Tokoš. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Hosté byli šťastnější v koncovce a proměnili více brankových šancí.

V. Březno B – Loko Děčín 10:0 (6:0). Branky: Vojtěch 4, Konrád 3, Řezáč 3. Rozhodčí: Kalina. Bez karet. Diváci: 50. Jednoznačné vítězství domácích řídila trojice střelců.

Pořadí: 1. Chabařovice B 9, 2. V. Březno B 9, 3. Petrovice B 6, 4. Brná B 6, 5. Trmice B 5, 6. Svádov B 4, 7. Dubice 3, 8. Loko Děčín 3, 9. Vaňov 0, 10. Telnice 0.

Nejlepší střelci: 12 – Čisár (Chabařovice B), 8 – Konrád, 6 – Vojtěch (oba V. Březno B), 3 – Pešek, Jeníček (oba Dubice), L. Kremr, M. Kremr (oba Petrovice B), Dvořák (Svádov), Pengl (Petrovice), Řezáč (V. Březno B).