TJ Přestanov

Oficiální stránky fotbalového klubu
TJ Přestanov
tjprestanov.sklub.cz

Příští zápas

Podzim Přestanova? Jako jízda na horské dráze

Podzim Přestanova? Jako jízda na horské dráze

Fotbalisté Přestanova na podzim znovu dostáli svého jména. Výsledky týmu v 1.B třídě byly totiž jako na horské dráze a Přestanov nakonec zakončil první polovinu sezony na šesté pozici.

„Není to špatné umístění, ale vzhledem k průběhu a výsledkům celé soutěže jsme mohli dopadnout i lépe," říká asistent trenéra Pavel Plecitý.

Váš tým se tradičně nevyhnul nevyrovnanosti výkonů…
Ano, výsledky našeho týmu byly jako na houpačce. Po nepříliš dobrém vstupu do sezony jsme ale dokázali zmobilizovat síly a neztratili kontakt s čelem tabulky.

Která utkání se na podzim vašemu týmu nepovedla a kdy jste byl naopak s výkonem svých hráčů spokojený?
Mezi nepovedená utkání patřila vysoká prohra 0:6 v Heřmanově a smolná porážka 0:1 doma s Horním Podlužím, kdy jsme byli jednoznačně lepším mužstvem, ale nepodařilo se nám skórovat. Mezi vydařená utkání bych zařadil vysokou výhru v Tisé 8:2, která nás nakopla k lepším výsledkům a také zápas v Dobkovicích, který jsme po bojovném výkonu vyhráli 2:0.

Na co jste v Přestanově během podzimní části vsázeli a kdo patřil k oporám vašeho družstva?
Kluci si fotbal užívali a kolem trenéra Petra Berky se vytvořila silná parta, která umí táhnout za jeden provaz. Vzhledem k širokému kádru jsme mohli prostřídat všechny hráče a to je pro každého trenéra dobrý pocit. V týmu je spousta mladých kluků, ale i vyzrálých a zkušených borců a to se nám podařilo zkombinovat a utvořit stabilní mužstvo. Mezi nejlepší hráče patřili zkušený Jiří Dohnal a také mladý Dominik Dvořák, který patří mezi nejlepší střelce celé soutěže.

Kdy zahájíte zimní přípravu a dojde během ní k nějakým hráčským změnám v kádru?
Do jarní části bychom rádi udrželi kádr pohromadě. Bude však záležet na prodloužení hostování hlavně kluků z Neštěmic. Přípravu plánujeme začít koncem ledna a přátelská utkání až v březnu, kdy bude snad lepší počasí.
 

Diskuze

Disqus

Události

Žádné nadcházející události.

Poslední zápas

TJ Sokol Soběchleby
A tým
5:1
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Obec Přestanov Magic nails

Počet návštěv: 6480
Posledních 30 dnů: 18 | Posledních 7 dnů: 2 | Poslední den: 0

© 2023 TJ Přestanov | Všechna práva vyhrazena | sedric82@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne