Trmice zlomily odpor Unčína až v závěru a slaví cenné body

Ziskem tří bodů zakončili fotbalisté Trmic podzimní část 1.B třídy.

Domácí duel s Unčínem ale rozhodli ve svůj prospěch až v závěru. „Jsem rád za tři body, ale výkon pořád nebyl ideální," přiznal kouč Pavel Čapoun.

Jeho tým šel sice proti nováčkovi do vedení, brzy ale inkasoval. „Začali jsme aktivně, byli lepší, ale do šancí se nedostávali. V 11. minutě jsme šli sice do vedení, ale hosté brzy z ojedinělého útoku srovnali," povídal lodivod Trmic.

Zbytečně poztrácené body

Druhá půle začala stejně jako ta první. „Opět jsme byli lepší, hosty k ničemu nepouštěli, ale dostat se do šance, to byl pro nás problém. Pak jsme měli výhodu penalty, kterou Šalda neproměnil. Naštěstí to napravil v 83. minutě, kdy nás po důrazu ve vápně poslal do vedení. Třetí gól jsme pak přidali v závěru," vyprávěl Pavel Čapoun, jehož tým tak zakončil podzim na 4. příčce.

„S první polovinou soutěže jsme spokojení, i když jsme zbytečně poztráceli spoustu bodů," dodal na závěr kouč Trmic.

Trmice - Unčín 3:1 (1:1)

Branky: Severa, Šalda, Beneš - Pajer.

Rozhodčí: Mareš. ŽK: 1:2.

Trmice: Ajm - Nekola, V. Jaroš, Tadlánek, Vyleťal - Smitka, Šalda, Pokorný (10. Petera), Hrudka - Severa (85. Beneš), Greé.

Posledních 30 dnů: 83 | Posledních 7 dnů: 25 | Poslední den: 6