Přestanov sestřelil Trmice třemi góly po pauze

Derby v 1.B třídě mezi fotbalisty Přestanova a Trmic vyznělo lépe pro první jmenované. Přestože se hrálo v Trmicích, hráči „domácího" Přestanova po přestávce třikrát udeřili a brali výhru 5:2.

„S výhrou jsme moc spokojení, protože Trmice jsou nebezpečný celek, což prokázaly v první půli. Jejich brankáři ale utkání moc nevyšlo a naše zlepšená hra ve druhé půli vedla k zaslouženému vítězství," pochvaloval si trenér Přestanova Pavel Plecitý.

Podobný názor měl i jeho protějšek na lavičce Trmic. „V první půli jsme hráli dobře, náš brankář Ajm si ale vybral špatný den a po jeho individuálních chybách, při který jsme soupeři darovali góly jako na zlatém podnose, jsme dvakrát prohrávali. I přesto jsme ale dvakrát srovnali," povídal Pavel Čapoun.

Do druhého dějství se tak šlo za vyrovnaného stavu. „Řekli jsme si, že se to dá zvládnout a že musíme pokračovat ve stejném tempu. Bohužel jsme ale dostali třetí gól a pak už jsme útočili do plných. Přestanov využil dva brejky, přidal další dvě trefy a bylo rozhodnuto," mrzelo kormidelníka Trmic.

„Druhá půle byla už v naší režii, kdy nejprve Korbel zvýšil hlavou po rohovém kopu na 3:2 a následně dvěma samostatnými uniky pečetil skóre Dvořák," pochvaloval si lodivod Přestanova Plecitý.

V posledním podzimním střetnutí hraje jeho tým v Soběchlebech. „Doma se jim daří a budou favoritem, náš cíl je neprohrát," dodal Plecitý.

Trmice se představí opět doma, kde hostí Unčín. „Chceme se s diváky rozloučit vítězně, bude to pro nás důležitý zápas, ve kterém chceme získat tři body," doplnil Čapoun.

Přestanov – Trmice 5:2 (2:2).

Branky: Dvořák 3, Šmejkal, Korbel – Hrudka, Pokorný.

Rozhodčí: Klimpl. ŽK: 0:2.

Přestanov: Staněk – Vobecký (51. Pospíšil), Dohnal, Korbel, Vyšata – Charvát, Herián (72. Voráček), Němeček, Šmejkal – Pecháček, Dvořák.

Trmice: Ajm – Nekola, Melichar, Tadlánek, Vyleťal – Smitka, Šalda, Pokorný (80. Chrudimský), Hrudka – Beneš (65. Petera), Greé.

Galerie k aktualitě

Posledních 30 dnů: 79 | Posledních 7 dnů: 20 | Poslední den: 2