Arma doma přivítá Znojmo. Uspěje?

Vzhůru do boje! Fotbalisté ústecké Army se v pátek poprvé v novémročníku Národní ligy představí na domácím Městském stadionu. Od 17 hodin bude jejich soupeřem ex-ligové Znojmo, které si na úvod poradilo s nováčkem z Kolína hladce 4:0.

„Bude to velmi těžký soupeř, Znojmo v Kolíně potvrdilo své kvality. My ale uděláme maximum pro to, abychom zvítězili," slíbil fandům kouč Ústečanů Lukáš Přerost.

Jeho tým ve čtvrtek absolvoval tradiční předsezónní focení a hráčům nechyběla dobrá nálada. Aby ne, před týdnem si dokázali, že mohou potrápit kohokoliv. Na půdě regionálního rivala z Varnsdorfu remizovali 1:1 a k výhře měli podstatně blíže než jejich soupeř.

„Rádi bychom navázali na první poločas z Varnsdorfu, tentokrát ale musíme být aktivní po celý zápas," nabádá před bitvou se Znojmem trenér.

Vstupné na zápas se Znojmem bude stát stejně jako v loňské sezoně, tedy 50 Kč pro dospělé, ženy a děti mají vstup zdarma. Po ukončení kolaudačního řízení budou stát vstupenky na krytou tribunu 60 Kč, ostatní 50 Kč. Ženy a děti budou platit 30 Kč a celosezónní permanentka vyjde na 750 Kč.

Posledních 30 dnů: 84 | Posledních 7 dnů: 23 | Poslední den: 0