Chabařovice i Tisá dál vítězí, rozhodne poslední kolo

Velké drama pokračuje. Kdo se letos stane vítězem Okresního přeboru a zajistí si postup do krajské 1.B třídy?

Boj o vítěze soutěže je stále otevřený, Chabařovice i Tisá mají shodně 56 bodů a už nyní je jisté, že se rozhodne až v posledním kole!

„Stále to máme ve svých rukách, stačí nám dvakrát zvítězit. Kluci vědí, o co se hraje a jdou do toho naplno. Navíc věříme, že Tisá zaváhá v Sebuzíně," říká kouč Chabařovic Pavel Forman, jehož tým má s Tisou lepší vzájemný zápas.

2. třída – 24. kolo:

Tisá – SKP Sever 3:1 (2:1).

Branky: Kabátník, Zub, Feix – Vinš.

Rozhodčí: Sýs. ŽK: 2:3. ČK: 1:1 (Feix – Rosol).

Vyrovnané utkání domácí zlomili těsně před pauzou gólem na 2:1, na který už hosté nenašli odpověď. Po přestávce pak Tisá přidala třetí branku.

Chabařovice – Sebuzín 1:0 (0:0).

Branka: Kytka.

Rozhodčí: Dirda. ŽK: 0:1.

V utkání před skvělou kulisou měli domácí více ze hry a hosty k ničemu nepouštěli. Rozhodla trefa Kytky.

Valtířov – Svádov 3:0 (1:0).

Branky: Hovorka 2, Labai.

Rozhodčí: Zeman. ŽK: 1:1.

Domácí byli bojovnějším a po většinu utkání i lepším týmem. Vytvořili si více šancí a zaslouženě vyhráli.

Malečov – Malé Březno 1:3 (1:2).

Branky: Veselý – Šindelář, Pekař ml., vlastní.

Rozhodčí: Elmerich. ŽK: 3:2.

Malečovu nefungovala záložní řada a v první půli dostal po chybách dvě branky. Po pauze si navíc domácí dali vlastní gól a bylo jasno.

Velké Chvojno – Skorotice 11:0 (5:0).

Branky: Šimák 3, Šváček 2, Máček, Kovář, Jiří Limr, Doležal, Trojan, Svatek.

Rozhodčí: Mollinger. ŽK: 1:2.

Domácí hru zcela ovládli a už v poločase nebylo o jejich výhře pochyb. Jedinou otázkou bylo, kdy se jejich brankostroj zastaví.

Přestanov B – Povrly 2:0 (1:0).

Branky: Pěč z PK, Tvrdík.

Rozhodčí: Vaverka. ŽK: 0:3.

Domácí narozdíl od hostů proměnili své šance a zaslouženě vyhráli.

Mojžíř B – Chlumec B 5:3 (3:3) – NEDOHRÁNO.

Rozhodčí ukončil utkání v 66. minutě po šarvátce a pro údajné výhrůžky ze strany domácích. O výsledku rozhodne STK.

Pořadí:

1. Tisá 56, 2. Chabařovice 56, 3. Sebuzín 48, 4. Svádov 48, 5. Valtířov 47, 6. Mojžíř B 40, 7. M. Březno 33, 8. V. Chvojno 32, 9. Povrly 28, 10. Malečov 28, 11. SKP Sever 28, 12. Chlumec B 22, 13. Přestanov B 21, 14. Skorotice 11.

Nejlepší střelci:

24 – Pekař ml. (M. Březno), Kudrman, 23 – Hanzl, 20 – J. Povejšil ml. (všichni Tisá), 18 – Vondráček (Mojžíř B), 16 – Ehl (Sebuzín), 15 – Čisár (Chabařovice), 14 – Kytka, 12 – Levinský (oba Chabařovice), Fojtík (Povrly), D. Vávra (Mojžíř B).

Posledních 30 dnů: 88 | Posledních 7 dnů: 23 | Poslední den: 5