Neštěmice se dál trápí, prohrály i s Modrou

Střelecké trápení fotbalistů Neštěmic v krajském přeboru nekončí.

Tým trenéra Martina Berana nezlomil prokletí ani v domácím souboji s Modrou a překvapivě prohrál 0:2.

Nudný fotbal

Hráči Českého lva už nedali 270 minut gól. Změna nepřišla ani v duelu s průměrným týmem soutěže.

„V prvním poločase to byl otřesný fotbal, jako v B třídě. Začali jsme jako profesoři, neběhali jsme. V 15. minutě přišlo varování, hosté nastřelili břevno. O pět minut později Růžička napálil tyč. Na šance to bylo 1:1, ale byl to nudný fotbal," povídal kouč Neštěmic Martin Beran. O výsledku se ovšem rozhodlo právě v první půli, kde hosté zásluho Podolského a Malce vstřelili obě branky.

Nebylo proto divu, že o přestávce zvýšil hlas. „Muselo to být slyšet až venku. Prostřídal jsem sestavu a ve druhé půli jsme byli lepší. Kdyby tam měl správce sekačku, mohl si posekat naší polovinu, protože Modrá se k nám nedostala. Měli jsme řadu šancí, mačkali je v jejich vápně, ale nic jsme neproměnili. Hráčům zvlhnul prach. Brankář Čermák ze středového kruhu jen sledoval trápení našich útočníků," dodal zklamaný Beran.

Neštěmice - Modrá 0:2 (0:2)

Branky: Podolský, Malec.

Rozhodčí: Ipser. ŽK: 3:3.

Neštěmice: Čermák - Valta (80. Martínek), Klier, Soukup (85. Maštalíř), Stehlík Habrdle, Chrudimský (46. Kříž), Křivan (46. Doubek), Lehký Paseka, Růžička (70. Kmec).

Posledních 30 dnů: 85 | Posledních 7 dnů: 18 | Poslední den: 1