Jiskra zvládla dohrávku v Milešově a těší se na derby

Fotbalisté Velkého Března zvládli dohrávku 1.A třídy na půdě Milešova a díky tříbodovému zisku se výrazně přiblížili záchraně v soutěži.

„Zvládli jsme důležitý souboj o šest bodů. Teď se nám bude dýchat lépe," přiznal hrající předseda Jiskry David Řezáč.

Do vedení šli domácí hráči, ale ještě do přestávky srovnal Borovec

Zvláštní zápas

„Byl to takový zvláštní zápas, bylo vidět, že se nehraje o víkendu, bylo to utahané, bojovné. My jsme měli více ze hry, ale paradoxně jsme prohrávali. Řekli jsme si ale, že to tak nenecháme a časem se nám povedlo srovnat," pochvaloval si David Řezáč.

Rozhodující okamžik přišel v 57. minutě. „Cimpl šel do vzdušného souboje ve vápně a dostal loktem. Sudí odpískal penaltu, domácí ani neprotestovali. Borovec ji proměnil a ve zbytku zápasu už jsme si náskok hlídali," povídal Řezáč, jehož tým o víkendu doma hostí druhý Libouchec.

„Na derby se těšíme, chceme si ho užít. Doma jsme schopní obrat je o body," míní předseda.

Milešov – Velké Březno 1:2 (1:1)

Branky: Pazdera – Borovec 2 (1 z PK).

Rozhodčí: Spišák. ŽK: 2:2.

Velké Březno: Ondrka – Lapšo, Kulhánek, Cimpl (75. Řezáč), Pechánek – Valenta, Borovec (85. Vojtěch), Králíček, Kratochvíl – Charvát (81. Jiří Krejza), Barvínek.

Posledních 30 dnů: 85 | Posledních 7 dnů: 18 | Poslední den: 1