Jílové nezvládlo bránit rohové kopy Brné

Fotbalisté Jílového museli kvůli špatnému počasí sehrát „domácí" zápas proti Brné na umělce v Ústí nad Labem.

A ústecký azyl více svědčil hostům, kteří porazili tým z Děčínska jasně 4:0. „Ale první poločas přitom nevypadal vůbec špatně. Sice jsme v desáté minutě dostali branku po rohovém kopu, ale jinak to bylo docela vyrovnané. Byly tam jakési pološance, ale hráli jsme prakticky jen po vápno.
A to je prostě málo," mrzelo jílovského trenéra Josefa Floriána.

Bohužel nástup do druhé půle Jílové vůbec nezachytilo. „To je naše specialita. Hned v první minutě překonal po rohu Smutného hlavou Heřman. I když se ten rohový kop vůbec neměl kopat. Snížit mohl Just, ale jeho střela orazítkovala obě tyče a vyletěla ven," kroutil hlavou Florián.

Po hodině hry navíc přišel další rohový kop a další gólová hlavička matadora Heřmana. „Naše hra se rozpadla a už nebylo o co hrát," přiznal domácí lodivod. Gibala pak ještě zblízka nedal Smutnému šanci a uzavřel tak vysoké vítězství nováčka.

Jílové vstoupilo do jarních odvet prachbídně, když při skóre 1:8 nezískalo ani bod.
V dalším kole hraje ve Velkém Březně. „Horší je, že porážky přišly s týmy, které jsou v tabulce za námi. Brná se nám například přiblížila na jeden bod, Velké Březno je také pod námi. Už by to chtělo prostě vyhrát," má jasno trenér aktuálně šestého celku krajské
I. A třídy.

FK Jílové – SK Brná 0:4 (0:1)

Branky: Heřman 2, Večeřa, Gibala.

Rozhodčí: Sedláček. ČK: Čermák – Culek. ŽK: 3:2.

FK Jílové: Smutný – Malowanyj, Rangl, Kořínek, Florián – Čermák, Michl (80. Bachura), Just, Kovařík (75. Kubeš) – Barilla (60. Horyna), Drahoňovský.

Posledních 30 dnů: 68 | Posledních 7 dnů: 8 | Poslední den: 0