Zraněný Rohlík chyběl. Chuderov odstartoval ztrátou

Jeden z překvapivých výsledků prvního jarního kola se zrodil v Chuderově.

Domácí fotbalisté nedotáhli dobře rozehranou partii a v utkání 1.B třídy se Soběchleby padli po penaltovém rozstřelu. „Jsme zvyklý, že doma dáváme více branek," upozornil trenér Chuderova Roman Tikovský.

Dvoubrankový náskok nestačil

Jeho svěřenci se jako již tradičně pustili do útočení a odměnou jim bylo poločasové vedení 2:0. „Jenže jsme měli dát tak o tři branky více. Hrál se oboustranně dobrý fotbal, řekl bych, že jsme byli lepší," prohlásil Tikovský. Mezi vrchní spalovače stoprocentních šancí se v utkání pasoval Michal Rohlík, který sice jednu vstřelil, ale na noze měl další velmi dobré možnosti ke skórování. „Michal nedal tři nájezdy sám na brankáře, po utkání byl smutný a vyčítal si to. Dojeli jsme na šance a jejich neproměňování. Pořád jsme si říkali, že to nevadí, ale v konečném účtování se nám to vymstilo," hledal hlavní příčinu nepříznivého výsledku Roman Tikovský.

Kanonýr Jouza nepomohl

Zmar v útoku ještě podpořilo zranění obránce Jana Rohlíka, který týmu citelně chyběl a po jeho odchodu se domácí z trávníku vytratili. Nepomohl ani příchod obávaného kanonýra Jouzy. „Na stopera musel Vosyka, naše hra se změnila, místo aktivity jsme zalezli a soupeř nás potrestal. V konci nedosáhl na centr Michala Rohlíka dobíhající Gabriel," mrzelo trenéra Chuderova. Navíc se Jan Rohlík k fotbalu nějaký čas nevrátí a týmu bude chybět minimálně v dalším kole, kdy zajíždí Chuderov do Heřmanova. „Soupeř uspěl v Hostovicích, takže nás nečeká nic lehkého. My máme rozjezdy pomalejší, stejně jako většina ostatních týmů jsme hráli poprvé na přírodním trávníku," doplnil kouč Chuderova. Chuderov –

Soběchleby 2:3 po PK (2:0)

Branky: Vosyka, M. Rohlík – Doležal 2.

Rozhodčí: Vlk. ŽK: 3:3.

Chuderov: Bakiu – J. Rohlík (46. Šlefr), Kratochvíl, Žárský, Moučka – Prostchke (46. Jouza), Gabriel, Guttmann, Dvořák – Vosyka, M. Rohlík.

Posledních 30 dnů: 68 | Posledních 7 dnů: 8 | Poslední den: 0