TJ Přestanov

tjprestanov.sklub.cz

Tisá doma porazila Svádov a dál drží vedení

Fotbalisté Tisé doma porazili ve šlágru šestého kola Okresního přeboru celek Svádova 3:1 a nadále drží první příčku v tabulce. Druhý Sebuzín a čtvrté Chabařovice však mají na lídra soutěže dohrávky k dobru.

2. třída – 6. kolo:

Tisá – Svádov 3:1 (1:1).

Branky: Kudrman 2, J. Maška – Nesvadba.

Rozhodčí: Vaverka. ŽK: 2:1.

Diváci: 100.

Domácí v prvním poločase přímého souboje o čelo tabulky neproměňovaliani ty nejvyloženější šance a proto byl stav nerozhodný. Ve druhé půli ale přidali další dvě branky a zaslouženě zvítězili.

SKP Sever – Skorotice 1:3 (0:1).

Branky: Deutsch – Dobrodinský, Vonka, Pěchouček.

Rozhodčí: Prokůpek. ŽK: 2:0.

Diváci: 20.

Domácím chyběli čtyři hráči základní sestavy, přesto byl k vidění vyrovnaný duel. Rozhodlo proměňování šancí a chyby v obraně.

Sebuzín – Chlumec B 6:0 (4:0).

Branky: Ehl 4, Focke, Jaroš.

Rozhodčí: Zeman st. ŽK: 1:2.

Diváci: 80.

Jednoznačné vítězství domácího Sebuzína, v jehož dresu se čtyřmi góly blýskl Ehl.

Valtířov – Malé Březno 4:3 po PK (2:0).

Branky: Slezáček, Jackel, Kokoška, rozh. PK Labai – Pekař ml., Krok, Bude.

Rozhodčí: Elmerich. ŽK: 1:2.

Diváci: 30.

Valtířov byl v první půli derby lepší, ale řadu šancí neproměnil. Po přestávce hosté zabrali a dotáhli duel alespoň do rozstřelu.

Chabařovice – Povrly 3:1 (2:1).

Branky: Balkó 2, Čisár – L. Smoleňák.

Rozhodčí: Sůra. ŽK: 0:3. ČK: 0:1 (Steklý).

Diváci: 50.

Chabařovice byly lepší a rychle šly do vedení 2:0. Poté dali hosté náhodný gól, ale domácí fotbalisté po přestávce opět přidali na tempu a pojistilisvou výhru.

Malečov – Přestanov B 2:1 po PK (0:1).

Branky: Puky, rozh. PK T. Kůstka – Mrázek.

Rozhodčí: Formánek. ŽK: 1:0.

Diváci: 40.

Herní výkon Malečova nebyl dobrý, přesto si domácí dokráčeli pro první dva body v letošní sezoně.

Velké Chvojno – Mojžíř B 3:0 (1:0).

Branky: Jelínek, Král, Jankowicz.

Rozhodčí: Škvor. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (Valenta).