Tisá poslala Chabařovice až na dno!

Boj o Černého Petra po podzimní části 1.B třídy vyzněl lépe pro fotbalisty hostující Tisé.

Svěřenci trenéra Ivo Linharta zvítězili v souboji nováčků soutěže 2:1 a poslali svého protivníka na dno tabulky. Sami se naopak vyhoupli na 11. příčku.

Parádní akce s gólem do prázdné

„Jsem rád, že to kluci zvládli, a že plnili přesně to, co jsme si před utkáním řekli. Byl to jeden z našich nejvydařenějších zápasů," zářil hostující Ivo Linhart spokojeností.

Do vedení poslal Tisou už po čtvrt hodině hry Jan Povejšil mladší. „Byla to parádní akce, Hanzl vysunul Pešatu, ten hrál míč pod sebe a Zita ho přenechal Povejšilovi, který zakončoval prakticky do prázdné," rozplýval se trenér Tisé.

Vedení vydrželo hostům až do druhé půle. „Pak jsme bohužel po nedůrazu před vápnem inkasovali, hráč soupeře si navedl míč na střed jako Robben a levačkou vyrovnal," popsal Linhart trefu Hurala. V závěru ale jeho svěřenci přece jen zvrátili misky vah na svou stranu.

„Babača se trefil ze standardky nádherně přes zeď. Jsme rádi, že jsme opustili poslední místo, ale na jaře to ještě bude boj. Já zatím nevím, jestli budu u týmu pokračovat, byli jsme domluvení do konce podzimu," nechtěl trenér Linhart předbíhat.

Zahozené šance pořádně mrzely

Zatímco hosté v Chabařovicích slavili, domácím zbyly oči pro pláč. „Bylo to utkání o šest bodů a my si řekli, že musíme dát rychlý gól a vyhrát. Jenže opak byl pravdou, Tisá brzy udeřila po rychlém brejku a měla i další šanci, kdy Feix těsně minul. Ve druhé půli jsme se ale zvedli, byli jsme lepším týmem a po hodině hry srovnal tečovanou ranou Hural," povídal Měchura.

Domácí byli v tu chvíli na koni a měli i další šance. „Ale místo toho, abychom soupeře dorazili, tak jsme je zahazovali. Osm minut před koncem pak přišel zbytečný faul před vápnem, Babača to trefil nádherně a bylo hotovo," neskrýval zklamání kouč, jehož tým zakončil podzim na poslední příčce.

„Ale odstup není nijak hrozivý. Musíme teď pořádně potrénovat a na jaře zabrat," burcuje kouč Slovanu.

Chabařovice - Tisá 1:2 (0:1)

Branky: Hural J. - Povejšil ml., Babača.

Rozhodčí: Krutina. ŽK: 2:4.

Chabařovice: L. Král - Eichler (75. Doubek), Guth, Hloušek, Netolička (56. Jaslo) - Kršňák (62. Velek), Veselý, Hural, Trux - Kytka, Balkó (29. Korunka).

Tisá: David - Burian, Kabátník, Babača, Machek (58. Zub) - J. Maška, Hanzl, Pešata, Zita (63. Beneš) - J. Povejšil ml. (79. M. Povejšil), Feix.

Posledních 30 dnů: 83 | Posledních 7 dnů: 25 | Poslední den: 6