TJ Přestanov

tjprestanov.sklub.cz

Do čela Okresního přeboru se probojovala Tisá

Nejvyšší okresní fotbalová soutěž Ústecka má nového lídra. Díky zaváhání vedoucího Valtířova na půdě Velkého Chvojna se jím stali hráči Tisé, kteří smetli rezervu Přestanova na jejím hřišti vysoko 8:1.

K prvenství v tabulce jim ale pomohlo i počasí, duely v Povrlech a Svádově se totiž kvůli nepřízni počasí nedohrály. O náhradních termínech rozhodne STK.

2. třída – 5.kolo:

V. Chvojno – Valtířov 3:1 (3:1).

Branky: Doležal 2, Jiří Limr – Jackel.

Rozhodčí: Druga. ŽK: 2:2.

Diváci: 50.

Domácí byli lepší a měli i další šance, které neproměnili. Uštědřili tak Valtířovu první porážku.

Skorotice – M. Březno 1:4 (1:2).

Branky: Vonka z PK – Pekař ml. 2, Bude, Polínek.

Rozhodčí: Provazník. ŽK: 1:2.

Diváci: 40.

První poločas byl vyrovnaný, po přestávce byli ale lepší hosté a zaslouženě si dokráčeli pro tři body.

Chlumec B – SKP Sever 3:2 po PK (2:1).

Branky: Komárek z PK, L. Mach, rozh. PK Grupač –Zámečník, Auervek.

Rozhodčí: Kolman. ŽK: 1:2.

Diváci: 30.

Domácí vedli v první půli už 2:0, ale hosté ještě do přestávky snížili. Po pauze byli aktivnější a zaslouženě srovnali. V rozstřelu se pak štěstí usmálo na stranu Chlumce, když v osmé sérii rozhodl gólman Grupač.

Mojžíř B – Malečov 5:3 (2:2).

Branky: Učeň 3, Ečer, Vondráček – Kodaj 2 (1 z PK), Hoskovec.

Rozhodčí: Stupka. ŽK: 1:1.

Diváci: 130.

Malečov domácí zaskočil a vedl už 2:0. Ještě do přestávky ale Mojžíř srovnal a po pauze dotáhl zápas k vítězství. Blýskl se Učeň, který dal tři góly hlavou.

Přestanov B – Tisá 1:8 (0:3).

Branky: Mrázek – Hanzl 2, Jan Povejšil 2, M. Maška, Kabátník, Zub, Kudrman.

Rozhodčí: Škvor. ŽK: 3:3.

Diváci: 50.

Hosté byli jednoznačně lepší a uštědřili domácímu týmu krutý výprask.

Svádov – Chabařovice 4:1 – nedohráno.

Očekávaný šlágr kola byl pro nepřízeň počasí ukončen předčasně. O náhradním termínu se rozhodne v příštích dnech.

Povrly – Sebuzín 1:0 – nedohráno.

Utkání bylo přerušeno ve 14. minutě, hrát se bude 30. září od 16.30 hodin.