Chuderov se zvedá, zvítězil i na půdě Přestanova

Začátek sezony jim vůbec nevyšel, poslední dva zápasy v 1.B třídě ale fotbalisté Chuderova výsledkově zvládli a stoupají tabulkou vzhůru. Po vítězství 3:2 v derby na půdě Přestanova už jsou sedmí.

„Zápas se nám povedl, hráli jsme v klidu odzadu a využívali rychlé protiútoky. Bojovali jsme a dařilo se nám v zakončení, takhle by to mělo vypadat," pochvaloval si po výhře kormidelník Chuderova Roman Tikovský.

„Soupeř hrál dobrý fotbal, byli jsme pod tlakem. Do vedení nás poslal Michal Rohlík, který šel sám na bránu, druhou trefu pak přidal dorážkou po standardní situaci Gabriel. Soupeř se hodně snažil, dokonce dal i tyčku, ale výsledek už jsme naštěstí udrželi," oddychl si Tikovský.

Na straně domácích logicky spokojenost nepanovala. „Už ve druhé minutě jsme dostali branku ze ztraceného balonu uprostřed hřiště. Poté jsme celý zápas dotahovali vedení soupeře. Ve druhém poločase jsme mohli alespoň vyrovnat na 3:3, to se nám ale bohužel nepovedlo," litoval asistent Přestanova Petr Křivan.

Jeho tým prožívá zrcadlově otočený příběh než Chuderov. Zatímco na začátku sezony řádil a v úvodních dvou zápasech dvakrát zvítězil, nyní přišla druhá porážka v řadě a pokles na šestou pozici.

„Nedá se nic dělat, po čtvrtém kole začínáme od začátku. Ztracené body musíme vybojovat zpátky ve Velkém Šenově," nabádá Petr Křivan a na závěr dodává: „Za celý náš tým hlavně přeji brzké uzdravení hostujícímu Martinovi Kubíkovi."

Přestanov – Chuderov 2:3 (1:2)

Branky: Levinský, Kříž – M. Rohlík, Gabriel, Protschke.

Rozhodčí: Z. Dušík. ŽK: 2:6.

Diváci: 60.

Přestanov: Dráb – Dohnal, Vobecký, Voráček, Vyšata – Levinský, Charvát, Škoda, Pospíšil – Kubala, Kříž.

Chuderov: Kubálek – Vosyka, P. Fousek, Žárský, Moučka – Protschke, Guttmann, Krnáč (80. J. Dvořák), Kubík (55. Kratochvíl) – Gabriel, M. Rohlík.

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Posledních 30 dnů: 80 | Posledních 7 dnů: 16 | Poslední den: 0