Trmice i v deseti otočily skóre

Dvě penalty ve hře a jako bonus rozstřel na konci utkání. Diváci, kteří zavítali na derby Chlumce s Trmicemi, se rozhodně nenudili. V přestanovském azylu se hráči Chlumce dočkali prvního bodu v nové sezoně 1.B třídy, když Trmicím nakonec podlehli 2:3 po penaltách.

„Zápas byl vyrovnaný a popravdě mě Chlumec trochu zklamal. Nastoupili jsme v oslabené sestavě, máme hodně zraněných hráčů, a i přesto jsme vybojovali dva body," pochvaloval si asistent trenéra Trmic Vladimír Pokorný.

Ani domácí Chlumec ale neposlal na hřiště to nejlepší, co mohl. „Soupeř byl hratelný, ale nám se prostě momentálně nedaří. Jsme herně dole a potřebujeme utkání, které se nám povede a chytíme se. Bohužel nás ještě k tomu kosí zranění hráčů a už není moc kam sáhnout," povídal kouč Chlumce Petr Škvor.

Jeho svěřenci od 10. minuty vedli gólem z pokutového kopu, o pět minut později bylo ale ze stejné standardní situace vyrovnáno. „V zápase nám vše hrálo do karet, hosté šli ve 28. minutě do deseti, ale vedení 2:1 jsme bohužel neudrželi. Své šance jsme zahodili a mohli jsme být rádi, že oslabení hosté zápas ještě neotočili," přiznal smutným hlasem kormidelník Chlumce, jehož tým se díky bodovému zisku posunul z poslední příčky v tabulce. „Ale ztratili jsme dva body," litoval.

Spokojenost naopak panovala na straně Trmic. „Vyrovnali jsme asi v 56. minutě, šance byly ale na obou stranách. Jsem rád, že to kluci i v deseti zvládli. Dva body jsou pro nás úspěchem," nezastíral asistent Trmic Pokorný.

Chlumec – Trmice 2:3 po PK (2:1)

Branky: Škoda z PK, Sak – Šalda 2 (1 z PK), rozh. penalta Ajm. Rozhodčí: Zandal. ŽK: 2:1. ČK: 0:1 (Pokorný ml.). Diváci: 50.

Chlumec: Peška (89. Peroutka) – D. Škultéty, J. Mach, L. Mach (72. Šturma), Šulc – Škoda, Sak, M. Škultéty, Vacovský – Jakubec (42. Veselý), Uh­líř.

Trmice: Ajm – Nekola, Jaroš, Tadlánek, Petera – Bánom, Pokorný ml., Šalda, Hrudka – Kalaš (58. Buchta), B­eneš.

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Posledních 30 dnů: 85 | Posledních 7 dnů: 18 | Poslední den: 1