Osm a dost! Hostovice slaví vítězství

Po osmi porážkách v řadě konečně poznali, jak chutná vítězství.

Fotbalisté nováčka 1.A třídy z Hostovic si doma poradili s Děčínem 2:1 a přestože dál zůstávají poslední v tabulce, zvedli si před posledním kolem podzimní části sebevědomí.

Nechali na hřišti všechno

„Za bojovnost a nasazení jsme si tu výhru zasloužili, kluci nechali na hřišti absolutně všechno, chtěli se s diváky rozloučit výhrou a to se povedlo," chválil tým jeho vedoucí Roman Löffler.

V prvním poločase byly k vidění šance na obou stranách a při domácích tentokrát stálo i štěstí. „Hodek vykopával míč z brankové čáry. Po půl hodině hry skončila rána Tovary na břevnu, ale Gajdoš nás z dorážky poslal do vedení," vyprávěl vedoucí mužstva.

Penaltu proměnili z dorážky

Druhou trefu přidaly Hostovice v 68. minutě, kdy sudí nařídil pokutový kop.

„Střelu Ahmeda brankář vyrazil, ale Černohorský míč dorazil do sítě. Poté hosté snížili na rozdíl jediné branky a opět jsme se báli o výsledek, tentokrát to ale kluci zvládli. V 83. minutě jsme mohli přidat třetí gól, ale Ahmed neproměnil další penaltu. Příště už je asi kopat nebude," usmíval se Löffler a na závěr prozradil perličku:

„V 85. minutě přišel na hřiště za mohutného aplausu diváků i jednatel našeho klubu Libor Touš. Potřebovali jsme otupit tlak soupeře a rozkouskovat hru," vysvětlil vedoucí, jehož tým sužují zranění.

Hostovice - FK Děčín 2:1 (1:0)

Branky: Gajdoš, Černohorský - Murdych.

Rozhodčí: Mecl. ŽK: 2:1.

Hostovice: Koželuh - Dvořák (60. Rouček), Bude, Hodek, Harciník - Štorc, Tovara, Sibal, Černohorský - Ahmed (85. Touš), Gajdoš.

Posledních 30 dnů: 84 | Posledních 7 dnů: 23 | Poslední den: 2