Chuderov se doma rozloučil výhrou nad Chlumcem

Loučení fotbalistů Chuderova s domácími fanoušky dopadlo na jedničku.

Partička kolem trenéra Romana Tikovského si doma v předposledním kole 1.B třídy vyšlápla na oslabený Chlumec a zvítězila jasně 5:2.

Brankostroj po přestávce

„S výsledkem i předvedenou hrou jsem spokojený, kluci odehráli dobrý zápas. Hosté přijeli v oslabené sestavě a po celý zápas jsme je přehrávali. Měli jsme převahu a hru kontrolovali," pochvaloval si kormidelník Chuderova.

V poločase jeho tým vedl o jediný gól, po přestávce ale spustil brankostroj. „V první půli jsme neměli moc šancí, ale hra byla dobrá. Do druhé části jsme šli s tím, že chceme vedení navýšit a to se povedlo. Vedli jsme už 4:1 a mohli jsme přidat i více branek. Špaček šel dvakrát sám na brankáře a další šance měl Michal Rohlík. Hosty podržel brankář," uznal Roman Tikovský.

Jeho tým je v tabulce před závěrečným kolem čtvrtý, na třetí Oldřichov ztrácí dva body a v derniéře zajíždí na půdu pátých Trmic.

Sobota dopoledne se Chuderovu nelíbí

„Bude to těžký zápas, ale chceme bodovat. Zatím ale nevíme, jak poskládáme sestavu. Počítali jsme s tím, že se bude hrát v neděli od pěti, jako vždycky v posledním kole. Svaz ale řekl, že už o nic nejde a bude se hrát v sobotu dopoledne," nelíbí se trenérovi Chuderova.

Chlumec zakončí sezonu s Velkým Šenovem a určitě bude chtít předvést lepší výkon než v Chuderově. „V první půli jsme udělali chybu a nabídli domácím vedení. Pak se hrálo skoro bez šancí, ale domácí byli lepším týmem," popisoval dění na hřišti kouč Chlumce Petr Škvor a dodal:

„Druhý poločas jsme začali nešťastnou rozehrávkou před vlastní šestnáctkou a nechali domácí skórovat podruhé. Potom jsme se na chvilku dostali zpět do zápasu krásnou střelou Webera, ale další chyba nás položila. Pak už bylo na hřišti jen jedno mužstvo a my jsme po zranění Uhlíře museli dohrát 15 minut v deseti."

Chuderov – Chlumec 5:2 (1:0)

Branky: Špaček 2, Jouza, Gabriel, M. Rohlík – Weber 2.

Rozhodčí: Prágl. ŽK: 1:1.

Chuderov: Bakiu – J. Rohlík, Protschke, Vosyka, Žárský – Špaček (70. Jan Jarošík), Guttmann, Gabriel, Kubík (46. Dvořák) – Jouza (60. Vrbíček), M. Rohlík.

Chlumec: Kubec – Šulc, P. Semenský, J. Mach, M. Semenský – Vacovský (46. Šturma), Sak, L. Mach, Škoda – Weber, Uhlíř.

Posledních 30 dnů: 88 | Posledních 7 dnů: 23 | Poslední den: 5