Smolný zápas. Jiskra z tlaku body nevytěžila

Zápas blbec sehráli fotbalisté Velkého Března, kteří přivítali Českou Kamenici.

Domácí stíhala zranění a hráči Jiskry nedokázali být efektivní v koncovce. Hosté brali výhru 1:0.

Manévry v sestavě

„Měli jsme v úvodu tlak, dali jsme tyčku, ale pak se zranil stoper Kulhánek, který je pro hru stěžejní," prohlásil asistent trenéra Miroslav Hlaváček.

Po odstoupení Kulhánka začaly manévry v sestavě, na stopera musel jít Pošík. „Ten se zranil po přestávce. Hosté byli v jedné pasáži lepší a vytěžili z toho vedoucí trefu," popisoval Hlaváček.

A to ještě nebylo patrné, že to bude trefa vítězná. „V závěru jsme se opět dostali do tlaku a vypracovali jsme si šance," povídal Hlaváček. Jenže to zakončení, to domácím nebylo přáno.

„Alespoň bod jsme měli získat, zrovna v situaci, kdy ho potřebujeme. Z konce soutěže máme obavy, příští kolo jedeme do Srbic na umělku," uzavřel asistent.

Velké Březno - Česká Kamenice 0:1 (0:1)

Branka: vlastní.

Rozhodčí: Materna. ŽK: 2:1.

Velké Březno: Ondrka - Kratochvíl, Kulhánek (11. Charvát), Cimpl, Pechánek Valenta, Borovec, Králíček, Demčenko (85. Krejza) Lapšo (75. Mohaupt), Pošík (50. Řezáč).

Posledních 30 dnů: 85 | Posledních 7 dnů: 19 | Poslední den: 3