tjprestanov.sklub.cz

Heřmanov vs. FC Přestanov 4:0 (1:0)

Sestava : Koucký-Vobecký,Dohnal,Vyšata,Maturkanič-Křivan,Voráček,Charvát M.,Šittler-Škoda,Charvát J.

Střídali : Nemeček,Šticha,Gaziorovski,Pospíšil

Na svůj druhý mistrovský zápas jsem odjeli do vzdálených Fojtovic u Benešova, kda má domácí stadion mužstvo
TJ Heřmanov. Už z doslechu jsme věděli, že přes zimu výrazně posílili hráči z Modré a Junioru. Nečakal nás tedy žádný
lehký zápas. Ovšem už naše příprava na trénincích mnohé naznačovala ( úterý 7 hráčů a čtvrtek pouhých 5 hráčů).
Bylo už dopředu jasné, že jsme se nestihli na zápas připravit fyzicky,technicky a vůbec už ne po taktické stránce.Přesto v kabině byla dobrá nálada.
První poločas začal převahou domácích, kdy nás hned předčili svým pohybem i důrazem. Mám odskakoval míč, přihrávka
se vůbec nevedla. Do 25´ se hra odehrávala mezi vápny a my jsme si vypracovali 2 rohy a 2 TK ze kterých jsme ale branku domácích neohrozili. A tak udeřilo na druhé straně. Po hezké útočné akci po levé straně jsme nechali proniknout do vápna jejich hráče, který zpětnou přihrávkou našel nabíhajícího spoluhráče a 1: 0 pro Heřmanov. Nabíhajícího hráče jsme vůbec neatakovali a tak zakončoval v klidu k tyči.Do konce první půlky se už nic zajímavého neodehrálo ani na jedné straně a
tak jsme do kabin šli vcelku s přijatelným výsledkem.

Do druhé půle jsme udělali hned jedno střídání kdy Vyšatu nahradil Šticha,museli jsme trochu překupit sestavu, ale ani to nepomohlo.Navíc jsme hned po 3 minutách přišli o Voráčka který byl faulován. Na plac tak šel Němeček.Ještě jsme se ani nerozkoukali a domácím se povedlo vyzrát na naší obranu a
po pozdním vyběhnutí našeho golmana a zákroku ve vápnu
se pískal v náš neprospěch 1 PK. - 2:0 pro tým Heřmanova.
To nás ale ještě pořád nesložilo a vcelku jsme začali hrát,ale 8 minut po první penaltě - druhá po faulu Dohnala.K míči se postavil stejný hráč který kopal první penaltu a kopl jí přesně na
stejné místo, ale golman Koucký chytil.To nás nakoplo ještě se pokusit obrátit stav utkání. Vystřídali jsme J.Charváta za Gasiorovzského a pokusili hrát více dopředu.V tu dobu jsme měli i tutovky které zazdil jak Škoda , tak i Křivan. Tlačili jsme se více do útoku a toho bohužel využívali domácí,kteří nehráli už přes zálohu, ale zůstávali minimálně ve třech v útoku a dlouhými nákopy chodili do nebezpečných brejků.Někdy se řítili na jednoho stopera, nebo přímo i golmana ve dvou i třech najednou. A jen vlastní nemohoucností , ale hlavně i velmi dobrými zákroky našeho golmana jsme neodjeli z Heřmanova s velmi vysokou prohrou. I tak jsme ve 30´- dostali na 3:0, kdy jejich útočník šel sám na našeho golmana a 10´na to ukončili naše trápení
čtvrtým gólem opět téměř do prázdné kasy.To už byl tým zdecimovaný a rád, že byl konec zápasu.