Chlumec si doma znovu s chutí zastřílel

Fotbalisté Chlumce, zdá se, chytili v 1.B třídě druhý dech. Tým trenéra Petra Škvora, který se v soutěži dlouho trápil a byl dokonce poslední v tabulce, vyhrál podruhé za sebou rozdílem třídy. Po domácím triumfu 4:0 s Malšovicemi si před vlastními fanoušky poradil i s Benešovem a vyhrál jasně 4:1.

„Z obou poločasů byl z naší strany po herní stránce lepší ten první, i když jsme se dokázali prosadit jen Uhlířem. Hned po vstřelené brance jsme ale museli střídat, změnit rozestavení a poté naše kombinace trochu vázla. Pozorná obrana a jisté zákroky brankáře Kubce nás však držely ve vedení," vyprávěl šéf střídačky Chlumce Petr Škvor.

Po přestávce pak domácí přidali další branky a dokráčeli si pro cenné tři body. „Po dlouhé přihrávce se nejprve prosadil Jakubec a třetí branku zařídil Weber po dobré orientaci v šestnáctce. Hned po rozehrávce se proti nám kopala penalta, která byla z mého pohledu dost přísná, ale za pár minut jsme naštěstí přidali čtvrtou branku, když Jakubec dorazil míč do branky a bylo hotovo," pochvaloval si kormidelník Chlumce.

V podzimní derniéře se jeho tým představí v Chuderově. „Čeká nás zápas u neoblíbeného soupeře, rádi bychom ale získali ještě nějaký bod, ať nám soupeři před pauzou příliš neodskočí," dodal Škvor.

Chlumec – Benešov 4:1 (1:0).

Branky: Jakubec 2, Uhlíř, Weber – Jäger z PK.

Rozhodčí: Budský. ŽK: 0:3.

Chlumec: Kubec – Vacovský, P. Semenský, J. Mach, Chrudimský – Sak, L. Mach, M. Škultéty, Šulc (28. Jakubec) – Uhlíř, Weber.

Posledních 30 dnů: 83 | Posledních 7 dnů: 25 | Poslední den: 6