Favoritům se dařilo, podzimního krále určí až poslední kolo

Dvanácté kolo Okresního přeboru žádné velké překvapení nenabídlo. Papírovým favoritům se dařilo, zvítězilo vedoucí Malé Březno i druhý Svádov.

Na třetí příčku se po vítězství ve šlágru kola nad Sebuzínem propracovaly Petrovice, které tak využily volného losu Valtířova. V posledním kole ale nebudou hrát právě Petrovice.

O tom, kdo se stane podzimním králem soutěže, rozhodne až závěrečné třinácté kolo. Nejblíže k tomu zatím mají hráči Malého Března, kteří tentokrát zvítězili v Malečově 5:2. Stejný počet branek nasázel rezervě Mojžíře i Svádov, na lídra tabulky ale nadále ztrácí bod.

Zastříleli si i hráči béčka Chlumce, kteří doma znemožnili Povrly sedmi góly a vyhoupli se do klidnějších vod. Krásné utkání bylo k vidění i ve Velkém Březně, kde se domácí rezerva musela s SKP Severem dlouho přetahovat o výhru. Nakonec se oba soupeři o body podělili a penaltový rozstřel vyšel lépe domácím.

2. třída – 12. kolo:

Velké Chvojno – Trmice B 0:3 (0:0).

Branky: Greé 3.

Rozhodčí: Ružbarský. ŽK: 2:3.

Petrovice – Sebuzín 2:0 (0:0).

Branky: Houda, Král.

Rozhodčí: Mollinger. ŽK: 1:1.

Malečov – Malé Březno 2:5 (1:3).

Branky: Veselý, P. Kůstka – Koev 3, Pekař ml. 2.

Rozhodčí: Prekop. ŽK: 2:2.

Velké Březno B – SKP Sever 5:4 po PK (2:3).

Branky: Borovec 2, Vojtěch, Charvát, rozh. PK Hanuš – Havlíček 2, Auervek, Rutar.

Rozhodčí: Zeman. ŽK: 1:6.

Mojžíř B – Svádov 0:5 (0:1).

Branky: Janouš, Polák, Peterka, Nesvadba, vlastní.

Rozhodčí: Prekop. ŽK: 2:2.

Chlumec B – Povrly 7:0 (1:0).

Branky: L. Mach 3, Jakubec 2, J. Veselý, Weber.

Rozhodčí: Vacek. ŽK: 0:2.

Pořadí:

1. M. Březno 26, 2. Svádov 25, 3. Petrovice 22, 4. Trmice B 21, 5. Sebuzín 19, 6. Valtířov 19, 7. Mojžíř B 18, 8. V. Březno B 14, 9. Chlumec B 12, 10. V. Chvojno 12, 11. Malečov 11, 12. Povrly 9, 13. SKP Sever 8.

Nejlepší střelci:

14 – Jakubec (Chlumec B), Pekař (M. Březno), 11 – Havlíček (SKP Sever), 10 – Janouš (Svádov), 8 – T. Vondráček (Mojžíř B), Slezáček (Valtířov), Koev (M. Březno), 7 – Vávra, Král (oba Mojžíř B), Ehl (Sebuzín), Hovorka (Valtířov).

Posledních 30 dnů: 83 | Posledních 7 dnů: 25 | Poslední den: 6