Mojžíř sahal v České Kamenici po výhře, nakonec má dva body

Cenné dva body vybojovali v pokračování 1.A třídy fotbalisté Mojžíře na půdě České Kamenice, kde zvítězili po penaltách.

„Hrálo se hodně takticky, se zajištěnými obranami. Šancí bylo k vidění málo, spíše to byl boj od vápna k vápnu," uznal sekretář hostů Josef Kolankiewicz.

Ofsajd zkazil radost

Ve 13. minutě se Mojžíř dočkal gólu, ten ale nebyl uznán pro ofsajd. „Bylo to hraniční, agilní Zabloudil unikl po straně, centroval na Bartoše a ten se trefil hlavou. Sudí to ale neuznali," mrzelo sekretáře.

Ještě do pauzy si oba týmy vytvořily několik šancí, branek se ale diváci nedočkali.

„V první půli měli asi více ze hry domácí. Po pauze jsme ale dobře začali a patnáct minut jsme je tlačili. V 57. minutě napálil Vitásek ze standardky tyč, to byla velká škoda. Další šance zůstaly nevyužity a tak došlo na penalty. V nich se nám poslední dobou daří, minule jsme proměnili čtyři, tentokrát všech pět. Kálecký první chytil a Růžek nám zajistil druhý bod," dodal Kolankiewicz.

Česká Kamenice - Mojžíř 0:1 po PK

Rozh. PK : Růžek.

Rozhodčí: Javorek. ŽK: 0:1.

Mojžíř: Kálecký - Valenta, Jankovský, Růžek, Králik Zabloudil, Fiala, Sikora, Bartoš, Vitásek, Pavlík (65. M. Kubec, 86. Eichler).

Posledních 30 dnů: 79 | Posledních 7 dnů: 20 | Poslední den: 2