Hráči Velkého Března v Jílovém neuspěli

Už se to pro ně stává neblahou tradicí. Když hrají fotbalisté Velkého Března na hřišti v Jílovém, vrací se s prázdnou. Jinak tomu nebylo ani v desátém kole 1.A třídy, hosté podlehli 1:4.

„Už je to pro nás snad zakleté," pronesl asistent trenéra Jiskry Miroslav Hlaváček.

Půl hodiny se v Jílovém hrála vyrovnaná partie, oba celky se dostaly do náznaku šancí, ale ke gólu to mělo daleko. „Pak padly za čtvrt hodiny čtyři góly. Prohrávali jsme z penalty, z protiútoku vyrovnal Pošík," vyprávěl Hlaváček.

Další dva údery před odchodem do kabin určily ráz zbytku utkání. „Pak jsme je dvacet minut nepustili za půlku, ale své velké šance jsme nedali. Nebereme to ale nijak tragicky, domácí byli k vítězství o něco blíž," přiznal asistent trenéra.

Jílové – Velké Březno 4:1 (3:1).

Branky: Florián 2 (1 z PK), Farkaš, Reichelt – Pošík.

Rozhodčí: Dvorský. ŽK: 2:3.

Velké Březno: Ondrka – Neuman, Netymach, Cimpl, Pechánek (50. Demčenko) – Lapšo, Králíček, Borovec, Maturkanič – Pošík, Konrád.

Posledních 30 dnů: 82 | Posledních 7 dnů: 22 | Poslední den: 0