Chlumecké čekání na vítězství pokračuje, padl i v Soběchlebech

Čekání fotbalistů Chlumce na první bodový zisk v letošním ročníku 1.B třídy pokračuje.

Tým trenéra Petra Škvora sice podal ve druhém kole o poznání lepší výkon než na úvod soutěže v domácím střetnutí s Trmicemi (1:6), přesto se ze Soběchlebů vrátil s porážkou 0:3 a dál se krčí u dna tabulky.

„V prvním poločase se nehrálo pohledné utkání. Díky dost těžkému terénu se obě mužstva snažila o dlouhé míče. Potom jsme zaváhali při rychlé akci domácích a inkasovali branku. Po pěti minutách se navíc domácí prosadili z trestného kopu a do kabin se šlo za stavu 2:0," vyprávěl trenér Chlumce Petr Škvor.

Málo nebezpeční pro soupeře

Po přestávce se jeho svěřenci pokoušeli s výsledkem něco udělat, ale marně.

„Druhý poločas už byl z naší strany povedenější, ale i tak naše útočné akce končily před šestnáctkou. Jsme pro soupeře málo nebezpeční, na tom musíme zapracovat. Kluci zápas sice nezabalili, ale trefili jsme pouze břevno, více šancí jsme si nevypracovali," dodal na závěr Petr Škvor.

Soběchleby - Chlumec 3:0 (2:0)

Branky: Holenda, Mráz, Kudža.

Rozhodčí: Topinka. ŽK: 0:2.

Chlumec: Kubec - M. Semenský, P. Semenský, Švanda, Škoda, Vacovský, L. Mach, M. Škultéty, Šulc (59. J. Veselý), Jakubec (65. Šturma), Weber (72. Ulman).

Posledních 30 dnů: 79 | Posledních 7 dnů: 20 | Poslední den: 2