Přestanov zvítězil v Benešově, mužstvo podržel gólman Česal

Cenné tři body vybojovali fotbalisté Přestanova v předposledním kole letošního ročníku 1.B třídy.

Na půdě Benešova nad Ploučnicí zvítězili především díky dobré produktivitě 4:1 a dál drží sedmou příčku v tabulce.

„Zápas byl vyrovnaný, ale byli jsme lepší v koncovce. Z naší strany zlobilo především útočné duo Dvořák a Šmejkal," vyprávěl trenér Přestanova Pavel Plecitý, jehož tým vedl v poločase o dvě branky.

Zlikvidoval šance i penaltu

Ve druhém dějství ale museli hosté o výhru ještě tvrdě bojovat. „Podržel nás brankář Česal, který chytil čtyři vyložené šance domácích a zlikvidoval i penaltu," řekl Plecitý.

Jeho tým naopak pokutový kop proměnil, Charvát z puntíku pečetil skóre zápasu. „Už nám o nic nejde, nehrajeme o postup ani o záchranu. Jsme ale rádi, že jsme získali další body a v posledním kole, kdy hrajeme doma s Malšovicemi, budeme chtít znovu uspět a rozloučit se vítězně s našimi fanoušky," dodal kouč.

Benešov - Přestanov 1:4 (0:2)

Branky: Krédl - Dvořák, Šmejkal, Němeček, Charvát z PK.

Rozhodčí: Matys. ŽK: 2:2.

Přestanov: Česal - Krušina, Vobecký, Voráček, Charvát Pospíšil, Vyšata, Němeček, Pavlík Dvořák, Šmejkal.

Posledních 30 dnů: 83 | Posledních 7 dnů: 25 | Poslední den: 6