Václav Strádal: Je to škoda, z mnoha šancí jsme dali jen jediný gól

Pevnost Libouchce byla dobyta. Děčínský tým, který má ve svém středu řadu mladých fotbalistů, zvítězil 2:1.

„Bez ohledu na postavení v tabulce jsme se setkali s dosud nejlepším týmem," řekl svůj názor kouč Libouchce Václav Strádal.

Herní obrat po hodině

Rychlá kombinační hra Děčína dělala domácím velké starosti. „Hosté hráli výborně a věděli, co chtějí hrát. V poločase jsme prohrávali 0:1. Po individuální chybě to bylo o dvě branky," popisoval vývoj utkání Václav Strádal.

Až do 60. minuty o sobě hráči Libouchce nedali příliš vědět. „Nevím, jak je to možné, ale soupeř pak úplně vyklidil střed pole a my se dostali do obrovského tlaku. Z množství šancí jsme ale vytěžili jen jeden gól. Porážka mě mrzí, kdybychom vyrovnali, tak věřím, že to otočíme," dodal kouč.

Libouchec - FK Děčín 1:2 (0:1)

Branky: Řízek - Gaher, Bílek.

Rozhodčí: Karrmann. ŽK: 3:5.

Libouchec: Koucký - Martinů, Řízek, Hammer, Kučera, Palaščák, R. Wild, Studený, Slavka, Němeček (60. Černý), Didi (60. Hejna).

Posledních 30 dnů: 86 | Posledních 7 dnů: 21 | Poslední den: 0