Konečně! Libouchec doma zlomil penaltové prokletí

Po dvou letech se konečně dočkali! Fotbalisté Libouchce vůbec poprvé v 1.A třídě vyhráli penaltový rozstřel! Na domácí půdě porazili Rumburk 2:1 a připsali si na konto třetí výhru v řadě!

„V předchozích dvou sezonách jsme kopali celkem sedm rozstřelů, ale žádný jsme nezvládli. Teď už to konečně vyšlo," oddechl si trenér Libouchce Václav Strádal.

Jeho tým musel proti Rumburku dohánět manko. „V první půli byl k vidění hezký fotbal se šancemi na obou stranách, ale do poločasu se šlo za stavu 0:0. Nabádal jsem kluky, aby nedostali nějaký hloupý gól, ale přesně to se stalo. Soupeř šel z brejku do vedení a bylo na nás, jak se s tím vypořádáme. Nakonec jsme vyrovnali a v penaltách už to byla loterie. Zvládli jsme ji lépe a máme osm bodů z posledních tří zápasů. Jsem spokojený a teď už se těšíme na kamarády do Hostovic," dodal Strádal.

Libouchec – Rumburk 2:1 po PK (0:0).

Branky: Šum – Matějka.

Rozhodčí: Materna. ŽK: 1:5.

Libouchec: Koucký – Richter (46. Klazr), Hammer, Kučera, Martinů – Palaščák, Wild, Šum, Eleš – Didi, Němeček (70. Vacek).

Posledních 30 dnů: 83 | Posledních 7 dnů: 25 | Poslední den: 6