Trmice dál válcují své soupeře

Partička kouče Pavla Čapouna smázla i Benešov výsledkem 7:1 a je nečekaným lídrem tabulky!

Fotbalisté Trmic se asi rozhodli, že si letos ze svých soupeřů v 1.B třídě udělají trhací kalendář. Po drtivém vítězství 6:1 v úvodním kole na hřišti Chlumce si s chutí zastříleli i v domácím zápase s Benešovem a po kanonádě 7:1 kralují soutěži!

Krotí euforii

„Začátek sezony se nám vydařil, máme šest bodů. Teď nás ale čekají dva těžké zápasy v Chuderově a Malšovicích a kluci si nesmí myslet, že to půjde samo. Musíme krotit euforii," má jasno kormidelník Trmic Pavel Čapoun.

Jeho tým vstoupil do domácího klání s Benešovem velmi dobře a brzy se ujal dvoubrankového vedení.

„Až do 25. minuty jsme soupeře přehrávali, jenže pak kluci přestali hrát a najednou měli šance i hosté. Nejprve nastřelili tyč a poté neproměnili únik na gólmana. V kabině jsem musel o přestávce hodně zvýšit hlas. Kluci si asi mysleli, že se to dohraje samo," vyprávěl kouč domácích fotbalistů.

Poločasová bouřka

Poločasová bouřka v kabině zapůsobila na hráče Trmic správně a po přestávce na svého soka opět vlétli. „Rychle jsme zvýšili na 4:0 a pak už se zápas jen dohrával. Hosté zcela odpadli a my jsme přidávali další branky," pochvaloval si Pavel Čapoun.

Jeho tým je tak po dvou kolech nečekaným lídrem tabulky. „Teď nás čeká derby s Chuderovem a to bude těžký zápas. Domácí dvakrát prohráli a už se budou chtít chytit. Každý bod z jejich hřiště by měl pro nás velkou cenu," je si vědom strojvůdce dobře rozjetého vlaku Pavel Čapoun.

Trmice - Benešov 7:1 (2:0)

Branky: Smítka 2, Pokorný 2, Melichar, Chrudimský, Greé, Mottl.

Rozhodčí: Ludvík. ŽK: 2:2.

Trmice: Ajm - Beneš (75. Puchta), Melichar, Nekola, Vyleťal Smítka, Šalda, Chrudimský (70. Tadlánek), Hrudka (75. Tahal) Pokorný, Greé.

Posledních 30 dnů: 83 | Posledních 7 dnů: 25 | Poslední den: 6